Ranní meditace

pro harmonický den

Příjemné ranní pohlazení. Rituál, který (z)mění myšlení.

Nemůžete se přinutit myslet pozitivně? Chcete tvořit, ale vaši mysl trápí prázdnota?

 • I mně dělalo velký problém vstávat a začínat každý den v báječném tempu a s úsměvem na tváři.
 • Namísto toho jsem vstávala unavená a naprosto odevzdaná tomu, co přijde.
 • Ve dne jsem byla netečná, laxní a neschopná cokoli tvořit. Nebavila mě práce, tvoření ani koníčky.
 • Pak jsem však řekla DOST. Začala jsem pátrat po zvycích, které změní mé ráno. Nejen ráno. Den. Myšlení. Energii.
 • Našla jsem rutinu, díky které jsou mé dny produktivní, plné radosti a kreativity. Na své ráno se těším. A na každý nový den.

Moje ráno

Vstávám s vděčností, úsměvem a radostí. Raduji se z přítomnosti a těším se na nový den.Vždy to tak ale nebylo.

Vstávala jsem překvapivě unavená, bez energie a nadšení. Ráno jsem brala jako protivnou rutinu, kterou musím otráveně proplout. Pak jsem ale objevila kouzlo ranních meditací. Jedna taková teď čeká i na vás.

 

Pozitivní mysl

Už přes 5 let pracuji na volné noze. Živí mě kreativita a komunikace, proto jsem si vytvořila vlastní ranní rutinu, díky které můžu svobodně a naplno tvořit. Rutinu, díky které nemají šanci kreativní bloky, negativita nebo splín.

Každé ráno začínám poslechem pozitivní audionahrávky a krátkou meditací. Tvořím si takové prostředí a okolnosti, díky kterým je pro mě nejen radost být a žít, ale také pracovat.

 

Hudba

Poslechněte si ráno mluvené slovo za doprovodu harmonizující a uklidňující hudby, která vás příjemně naladí na celý den.

Energie

Dopřejte si zdravé ranní nakopnutí, které vás bleskovou rychlostí vyžene z postele. Nenásilně, (láska)vě a energicky. A s úsměvem.

Zábava

Začněte den s radostí. Hurá do světa kreativity, zábavy a pozitivity. Po tomhle ránu bude váš den dokonalý. Dokonalý takový, jaký je.

Proč začínat ráno s audio balíčkem 365 úsměvů pro tvořivý den?

 • Budete mít chvíli pro sebe
  Získáte ještě malou chvíli pro sebe, než se vydáte do víru (ne)všedního dne.
 • Vytvoříte si ranní rutinu
  Je čas se zamilovat do vaší ranní rutiny. Uděláte si z rána pozitivní rituál.
 • Zklidníte svou mysl
  Zbavíte mysl všeho, co vám neslouží. Připravíte se tak na jízdu dne, která vás čeká.
 • Obklopíte se příjemnou energií
  Audionahrávka vás zahalí do příjemné pozitivní energie. Emoce jsou lepší než káva.
 • Změníte své myšlení
  Pravidelná meditace vám pomůže se změnou myšlení. A změna myšlení dokáže zázraky.
 • Budete produktivní
  Budete připraveni hravě zvládnout všechny výzvy a úkoly, které vás čekají.
 • Zbavíte se kreativních bloků
  Pravidelná meditace 365 úsměvů zdravě nakopně nejen vaši mysl, ale i kreativitu.
 • Začnete den s úsměvem
  Budete se zkrátka cítit skvěle. Vaše ráno bude harmonické. Jako každý váš den, který nastartujete meditací.

Tohle je vaše příjemné ráno

Představte si, jak se probouzíte a vstáváte s úsměvem na tváři. a dobrou náladou. Nespěcháte, jste klidný/á a těšíte se na celý průběh vašeho rána. Během běžných činností s úsměvem posloucháte pozitivní audionahrávku, poté se pohodlně posadíte do relaxačního koutku, abyste si dopřál/a ranní meditaci. Po jejím skončení jste doslova nabitý/á pozitivní energií a klidem. Těšíte se, co vás dnes potká. Cítíte radost a s touto příjemnou emocí se chystáte vyrazit do nového dne. S úsměvem.

Jaká rána mají díky meditaci ostatní?

Než jsem si pustila nahrávku od Vendulky, čekala jsem nějakou klasickou meditaci. Překvapením pro mě bylo, že to byla pozitivitou nabitá nahrávka, která mě velmi příjemně naladila na celý den. Vendulka má příjemný hlas, který se jen tak neoposlouchá. Zvedla mi náladu a taky jsem se naučila, jak se dá začínat den s úsměvem.
Štěpánka VernerováPrůvodkyně péčí o duši
Ranní audio balíček je pozitivní a nakopávací. Měli by si jej ráno pustit všichni, nejen ti, kdo to potřebují. Rána s afirmacemi a meditací jsou pohodovější, cítím se po nich odhodlanější a věřím, že v takový den zvládnu vše, co potřebuji a co si usmyslím. Děkuji za každé nové ráno a každý nový den s meditací 365 úsměvů pro tvořivý den.
Veronika DurajováManažerka
Už pár let vstávám doma jako první a věnuji tento čas pouze sobě. K ranní józe jsem si teď přidala i chvilku na meditaci od Vendy, její příjemný hlas pohladí po duši a pomáhá mi nastartovat nový den směrem, kterým chci... a ten její hlas jsem si prostě zamilovala. ♥
Karin BrancPrůvodkyně jógou
Pokud si chcete vykouzlit z obyčejného rána kouzelný okamžik, určitě si pusťte Vendulčiny Afirmace a Meditaci. Vendulka má krásně sametový hlas, který dokáže opravdové zázraky! Stačí se jen chviličku zdržet v posteli a nechat se vést… Těchto několik málo minutek vám změní celý den a postupně i celý život.
Renata VodehnalováAutorka projektu Moje Harmonie

Kolik mě to bude stát?

V ceně ranního balíčku, který je jako příjemné pohlazení po probuzení, najdete Meditaci pro tvořivý a naplněný den, Usměvavou ranní audionahrávku, Challenge list k měsíční výzvě a můj Denní plánovač, který využívám každý den – a který mi pomáhá převést nadšení z audionahrávek do praxe.

To vše jsem se rozhodla prodávat za 300 Kč. A protože číslo 300 Kč je nudné, upravila jsem částku symbolicky podle data svých se narozenin na 267 Kč.

Tak – a teď už jen zbývá, aby vám mé nahrávky přinesly radost a štěstí na každý den, stejně jako můj ranní rituál přináší omamnou harmonii a pozitivní mysl mně.

Ukázky afirmací a meditace si poslechněte kliknutím níže:

Za 267 Kč získáte balíček, který promění každé vaše ráno

 • Hodně? Nebo málo?
  V ceně je mnoho hodin mé práce a energie, kterou jsem do přípravy vložila. Přesto jsem se rozhodla balíček poskytovat za symbolickou částku.
 • Objevte své nitro
  Už vím, jaké to je. Jaké je být šťastná sama se sebou. Tuto zkušenost sdílím, protože by měla být dostupná pro každého.
 • Ráno k nezaplacení
  Za motivaci, kouče a webináře či kurzy můžete zaplatit spoustu peněz, času a energie. Motivační ranní balíček šetří váš čas i peněženku.
 • Radost napořád
  Za jednorázovou cenu získáte ranní balíček, který vám zůstane už napořád. Můžete se k němu kdykoli vracet, můžete jej praktikovat denně. I několikrát.

Ale co když vás ještě napadne...

Možná máte ještě otázky, které vám právě teď vyvstaly na mysli. Proto jsem sepsala odpovědi na nejčastější dotazy. Tady jsou:

... že jsou některé meditace zdarma? Ano, na internetu najdete spoustu vedených meditací, které se však různí obsahy i kvalitou. Já jsem však vytvořila nejen meditaci, ale komplexní a autentický ranní balíček pro úspěšný a tvořivý den.

... že nebudu vědět, jak změnit rutinu? Nebojte, v e-mailu najdete přesný a jednoduchý návod, jak postupovat, aby vaše ráno bylo zkrátka dokonalé.

... že jsem ještě nezkoušel/a meditovat? Nevadí, vedená meditace, stejně jako afirmace, je vhodná i pro úplné začátečníky. Tedy i pro vás.

... že zjistím, že jsem šlápl/a vedle? Pokud zjistíte, že meditace není nic pro vás, můžete využít 30denní garanci spokojenosti.

K meditaci navíc získáte tyto BONUSY:

Usměvavá audionahrávka

Pozitivní věty formulované v přítomném čase jsou tu od toho, aby vás prostřednictvím mého hlasu naladily na každé probíhající ráno. Audionahrávka vám pomůže (z)měnit myšlení a naladit se na to, co si přejete. Opakováním vět za prožití emocí navíc ovlivňujete svou mysl. Jde o nahrávku ve formátu mp3, která rozhodně stojí za to, aby se stala součástí vaší ranní rutiny. Nahrávku si můžete opakovat nahlas, ve své mysli nebo ji jen poslouchat. Dokonce si ji můžete pouštět několikrát po sobě.

Nahrávku můžete používat denně, pusťte si ji před nebo po meditaci. Je příjemná, neruší vás při běžných činnostech a s náladou dělá divy. Stačí se zaposlouchat... a změnit vše, co si zamanete!

Usměvavou ranní nahrávku jsem vytvořila speciálně k meditaci 365 úsměvů. Obě audia se navzájem skvěle doplňují.

A aby byl váš den opravdu dokonalý, přidala jsem ještě další dva své oblíbené nástroje. 

Níže najdete pomocníky, které si můžete vytisknout:

 • Denní plánovač s TO-DO listem
  Vytiskněte si denní plánovač a nic vám neuteče. Klíčem k úspěšnému dni je totiž právě přehled – a ten získáte pomocí plánovače. Můžete si plánovat pracovní i volnočasové úkoly a agendu. Navíc si můžete hlídat pitný režim, který je tolik důležitý. Zaznamenávejte si formou TO-DO listu – a na nic nezapomenete. Navíc každý váš den skončí pocitem dobře odvedené práce.
 • Challenge list na 6 měsíců
  Myslíte to se změnou opravdu vážně? Pak vás nakopne Challenge list, jednoduchý měsíční přehledník, do kterého můžete zaznamenat denní splnění jakéhokoli cíle. Přehledníky používám denně, značím si v nich pomocí barevných fixů splnění pohybových aktivit, meditací a dalších výzev, kterých se účastním. Jeden přehledník může být na 6 měsíců, nebo na měsíc pro 6 různých výzev. Tak čím začnete? Co takhle ranní rutinou?

Objednejte si meditaci 365 úsměvů pro tvořivý den

Je čas na kouzla. Vytvořte si rána, díky kterým se budete těšit na vstávání. Díky kterým budete nadšeně vyhlížet nový den i zítřky. 

 • Získáte víc než meditaci. S nákupem nahrávky v hodnotě 267 Kč obdržíte také Usměvavé ranní afirmace, přehledný a jednoduchý denní plánovač a minimalistický Challenge list, ve kterém můžete barevně a hravě zaznamenávat své úspěchy. 
 • Usmějte se a svět se změní.
 • Radost už čeká. Je to jen a jen na vás. Jedno kliknutí na tlačítko níže vás dělí od nových možností, zážitků a motivace. Od odpočinku. Relaxace. Nadšení. A tvoření.

Těším se s vámi.