Přeješ si cítit se den za dnem lépe a objevit svůj vnitřní klid? Naladit se na své nitro a naslouchat vnitřnímu vedení?

To ti přinese meditace. Vytvoř z ní každodenní návyk se 7minutovkou. Méně stresu, více harmonie!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nastartuj každý den s úsměvem, nauč se vnímat vnitřní klid a omez myšlenkový chaos.

Přihlas se do 7minutového klubu.

Relaxuj & medituj 7 minut denně. Díky měsíčnímu členství ve skupině 7minutovka budeš moci využít nejen mou každodenní podporu, ale především se mnou budeš moci prostřednictvím živého vysílání každý den meditovat – z pohodlí domova, vlastně z jakéhokoli místa budeš chtít. 

Jen 7 minut denně

Pokaždé jiná meditace

Den za dnem více spokojenosti

Snazší, než myslíš. Ne, nemusíš meditovat hodinu denně

I já jsem marně hledala cestu ke každodennímu návyku meditace. Nechtěla a nemohla jsem vždy meditovat hodinu a déle, protože ne vždy jsem si našla tolik času. Postupně jsem ale zjistila, že stačí mnohem kratší doba na pravidelnou meditaci. Že můžu meditovat kdekoli a kdykoli.

Potřebuješ pouhých 7 minut ...

... a potkáš a navnímáš sebe. Cesta do nitra pozitivně ovlivní tvůj každodenní život a z meditace se postupně stane automatický návyk. Díky meditaci prohloubíš svou (láska)vost, všímavost, empatii, produktivitu i harmonii. 7minutovka je navíc vhodná jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

 

Proč do toho jít?

Ne každý z nás se sám přinutí pravidelně meditovat. Najít si chvíli a využít ji. Proto jsem vytvořila 7minutovku – a každý den tě v živém vysílání provedu jinou krátkou příjemnou meditací. Postupně si osvojíš různé techniky cesty do sebe a svého vědomí. Představ si ten pocit, jak žiješ v souladu se sebou. Nasloucháš vnitřnímu vedení a probouzíš svůj vnitřní úsměv. To je ono!

O 7minutovce říkají:

V kolečku povinností zrychlené doby, shonu, stresu a přemíry vnějšího tlaku člověk jen stěží urve trochu toho času jen sám pro sebe. Meditační Sedmiminutovka je však odpovědí na všechny starosti všedních dní a aktuálně mým nejoblíbenějším rozmazlovacím rituálem.
Denisa BikárováCopywriterka na mateřské
7minutovka je pro mě jako dělaná. Často se neumím dokopat k tomu, abych si dopřála chvilku pro sebe, chvilku na ztišení myšlenek a pozornosti na sebe. Jsem ráda, že mohu využít laskavé vedení od Vendy, protože díky ní 7 minut uteče jako nic a je mi po nich opravdu krásně a klidně. Navíc pomáhá budovat příjemný návyk denního uvnitřnění se. Děkuji, že mohu být součástí.
Martina KonvičkováLektorky jógy
Jako jogínka vím, jak je meditace prospěšná, ale jako máma nemám na duševní hygienu moc času. 7 minut si však najdu skoro vždy, a díky tomu získávám zpět ztracený návyk. Navíc za uklidňujícího a krásného hlasového doprovodu Vendulky. Děkuji!
Markéta BriščMáma na mateřské

Zamiluj si sedm minut pro sebe

Sedm minut stačí na to, aby se tvůj život postupně měnil k lepšímu.  Budeš vědomější, šťastnější a prostě a jednoduše spokojenější. Ponory do sebe ti přinesou vše, co potřebuješ. Méně stresu, více harmonie. 

Je to pro tebe, jestli:

 • hledáš cesty, jak být jednou provždy DOST
 • cítíš, že tě tvé nitro volá
 • chceš meditovat s lehkostí
 • chceš podporu a miluješ vedené meditace 
 • jsi začátečník a nemáš zkušenost
 • jsi zkušený matador, ale chybí ti návyk
 • nechceš pořád dokola poslouchat stejnou nahrávku meditace

Přidej se a začni hned, za 321 Kč měsíčně získáš:

 • přístup do klubu – facebookové skupiny, kde budu denně vysílat
 • záznamy všech meditací, ke kterým se můžeš kdykoli vracet
 • mou každodenní podporu a energii skupiny
 • habit tracker – přehledník tvého návyku
 • BONUSOVOU prodlouženou meditační hodinku jednou měsíčně

A možná tě napadá, proč členství stojí právě tolik?

V částce se skrývá nejen moje zázemí, technika a především čas, který ti denně věnuji, ale také podpora mého projektu a tvá skvělá investice do sebe. Já děkuji tobě, ty poděkuj sobě. 321... hlouběji do svého nitra, k vnitřnímu úsměvu. Těším se na tebe.

Nezapomeň, tvé členství není závazné, kdykoli vždy od dalšího měsíce můžeš vystoupit. Do té doby můžeš naplno využívat všechny meditace, včetně bonusové lekce.

Kdo tě provede meditací?

Vendula, koučka a průvodkyně meditací
Jako meditační koučka se nevěnuji jen koučinku, ale i psychohygieně. Jednou z nejúčinnějších a nejúžasnějších metod, jak být udržitelně spokojenější a rozzářit vnitřní úsměv, je meditace. Kromě koučovacího sezení či meditace u mě najdeš i designové jógamatky a doplňky k meditační praxi.

Těším se na tebe a tvůj vnitřní úsměv!