Retreat

Retreat

Zážitky, které mění život. Smích, přátelství, sdílení a oceán. Nakopni svůj život!

 

Retreat s radostí bez starostí je synonymem POHODY. A komfortní dovolené, která nabízí více než cestovní kanceláře. Útočiště pro smysly.

Přináší holčičí spojenectví, pozorování velryb, snové zážitky, sdílené nadšení a motivaci – zkrátka tak trochu jiný kurz pozitivního myšlení. NAKOPÁVAČ!


 


Zažít Azorskou exotiku jinak. Pozorovat velryby. Být.

Ochutnej cestovní horečku na jednom z nejkrásnějších míst planety – ostrově Sao Miguel. Obrovskou dámskou jízdu, na kterou nikdo z nás jen tak nezapomene. Vytvoříme vzpomínky, které nás donutí se usmívat ještě mnoho let. Smát se a žít přítomností hned několik dní bok po boku. Přidáš se?

 

Proč zrovna tam?

Až v dospělosti jsem si zamilovala relax u dokumentů s mořskou tématikou. Vodní giganty. Učaroval mi oceán. Vznikla láska na celý život. Teprve ve 24 letech jsem poprvé cestovala k moři – a byl to naprosto výjimečný zážitek. Mým největším snem však bylo vidět velryby. Hledala jsem informace, snila, četla. Až jednou měla mít oslavu sestra Denča, ale místo toho čekalo neuvěřitelné překvapení mě. Azory. Deniska, rodina a přátelé dokázali neuvěřitelný zázrak. A já tak letěla k oceánu, na výlet, blíž k velrybám, na místo, o kterém jsem četla. Splnil se mi největší sen, ale taky jsem něco ztratila. Srdce na Sao Miguel. Je to ideální lokalita pro pozorování velryb a delfínů, pro kontakt s oceánem, pro pouto s jeho energií. Už je to 4 roky, ale mám pocit, že se to všechno událo včera. Táhne mě to tam, a tak se tam vracím. Abych tam jednou zůstala. Napořád. 

 

O co jde?

Nakopávač. Kurz pozitivního myšlení jinak. A jinde. Prostě a jednoduše pozitivní psychologie v praxi. Smích, hromada zážitků a radosti ve vybrané holčičí společnosti.

 

S kým?

S mou maličkostí, kterou poletí podpořit kamarádka Verunka. Budeme fotit, cestovat, smát se, meditovat a podporovat blbosti, na které nás užije.

Holka Azorka/ mám ráda smích, oceán, život a víno. Hodně vína. A pozitivní vibrace. Přírodu. Dobré lidi a svou chlupatou smečku. A ze všeho nejvíce autenticitu – a obklopovat se lidmi, se kterými můžu být 100% sama sebou. Třeba na Azorách, kde mě z úsměvu bolí pusa.

Verunka/ má ráda lidi, zvířata, komunikaci a život. A jako já – moře. Vášnivá cestovatelka, která by se pro druhé rozdala. Nešetří úsměvy, miluje překvapovat své přátele (to moc dobře znám) a je pro každé dobrodružství. Proto se k retreatu přidala – a to tak, že během sekundy řekla to své JASNĚ, BERU!

Cena zahrnuje:

 • VÝLET NA LODI ZA POZOROVÁNÍM VELRYB/ 1x
 • PLAVÁNÍ S DELFÍNY V OTEVŘENÉM OCEÁNU/ 1x
 • autodopravu 9-místným autem a pohonné hmoty po celý týden
 • UVÍTACÍ PŘEKVAPENÍ
 • transfery při příletu a odletu
 • KRÁSNÉ AZORSKÉ UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ/ 7 nocí v Ponta Delgada
 • noční návštěvu termálů
 • COZIDO VE FURNASU – TRADIČNÍ AZORSKÝ POKRM
 • pravidelné řízené meditace s vizualizací
 • MOTIVAČNÍ SKUPINOVÉ SEZENÍ
 • výlety po ostrově
 • FOTKY Z POBYTU

Cena nezahrnuje:

ZPÁTEČNÍ LETENKY/ cestovní pojištění/ náklady na útratu

Náklady na letenky: zpáteční letenky se dají zakoupit od 4 do 8 tis. Kč. Pro bližší informace, booking nebo hromadnou rezervaci mě neváhej kontaktovat. Čím dříve, tím lépe. 🙂

 

Jak to bude probíhat:

Pokud máš zájem, stačí mě kontaktovat. Předám Ti bližší informace. Domluvíme se na zaslání rezervační zálohy, smlouvy, faktury a datu doplatku. Pokud potřebuješ, ráda pomohu také s rezervací letenky.

Pak už se jen můžeš začít těšit – tak jako se moc těším já.

 

Co od Nakopávače očekávat?

Nečekej nějaké mantinely ani 100% nalajnovaný itinerář. Ano, pravidla a jasný program jsou fajn, ale zážitkový NAKOPÁVAČ má pro mě jediný cíl: užít si každou volnou chvíli naplno – proto se nebudeme do ničeho nutit. Užijeme si však naplno atmosféru místa, budeme koukat na úžasné mořské tvory, vychutnáme si pohostinnost místních, krásy Atlantiku a především ohromující přírody, meditací a pozitivní energie. A to vše společně při našem sdíleném cestování – s výjimečnou energií a nadšením, v mírně motivačním duchu. Spolu se nakopneme a budeme se inspirovat – navzájem. K tomu připočti výlety po ostrově, hopsání ve vlnách a samozřejmě osobní volno. Bude to LEGENDÁRNÍ!

Protože i retreat může být krokem kupředu.  

 

NAHORU